Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

AB’nin dünyadaki en büyük ikinci ekonomisi ve 6 numaralı ülkesi olan Fransa, iddialı ekonomi ve reform programını başarıyla uygulamaya devam ediyor. Düşük enerji maliyetlerinin ve ABD dolarına karşı zayıf bir avronun olumlu etkileri azalsa da şimdiye kadarki bir BREXIT, şimdiye kadar ABD ile olan ticaret anlaşmazlığını, ABD ile Çin Halk Cumhuriyeti arasında daha belirgin bir ticaret çatışması ve reform sürecini biraz geciktirebilecek zayıf bir küresel ekonomi senaryoları. Bununla birlikte, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Fransa’yı Avrupa’nın itici gücü olarak konumlandırması için 2022’de görev süresinin sonuna kadar yeterli zamanı olacağını varsayıyoruz yabancı yatırımcıları ülkenin ekonomik büyümesini daha da artırmaya çekiciliği konusundaki çekiciliğine ikna etmek, vergi oranlarını daha da düşürmek, cari açığı %1’in altına düşürmek ve bütçe açığını GSYH’nin %3’ün altına (2019: %3,3) düşürmek ve kamu harcamalarını artırmak ayrıca işsizliği daha da azaltmak. Fransa, sosyal standartları korurken ilerleyen küreselleşme ve dijitalleşmeden büyük ölçüde faydalanmak için elinden geleni yapacaktır. Fransız modeli diğer devletler için bir model haline gelmeli ve örneğin İskandinavya refah sistemini yeniden haritalandırmalıdır. GSYH’nin %3’ü) ve kamu harcamalarını ve işsizliği daha da azaltmak. Fransa, sosyal standartları korurken ilerleyen küreselleşme ve dijitalleşmeden büyük ölçüde faydalanmak için elinden geleni yapacaktır. Fransız modeli diğer devletler için bir model haline gelmeli ve örneğin İskandinavya refah sistemini yeniden haritalandırmalıdır. GSYH’nin %3’ü) ve kamu harcamalarını ve işsizliği daha da azaltmak. Fransa, sosyal standartları korurken ilerleyen küreselleşme ve dijitalleşmeden büyük ölçüde faydalanmak için elinden geleni yapacaktır. Fransız modeli diğer devletler için bir model haline gelmeli ve örneğin İskandinavya refah sistemini yeniden haritalandırmalıdır.

KOBİ’ler için kurumlar vergisinin (en fazla 75.000 Avroya kadar- kar), %33,3’ten %28’e ve 2022’ye kadar %25’e düşürülmesi gibi beklenen vergi indirimleri ve iş yaratma önlemlerinin tüketici davranışı üzerinde olumlu etkisi olacaktır, Etkili kurumlar vergisi oranı, sadece %20’nin altında olan İH, AB ortalamasının altındadır ve %20’lik KDV oranı da çoğu ürün tarafından azaltılmaktadır. Gelir vergisi oranı yaklaşık %45’tir. Fransız hane halklarının yaklaşık %70’i için konut vergisinin kaldırılması ve büyük varlıklar üzerindeki vergi ve Anglo-Sakson PAYE (kazandıkça öde) sistemi ile yapılan stopaj vergisi Fransa’daki reform kursunu desteklemektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Ticari Tercüme-Çeviri hizmetlerimizle, ülkemizle Fransa arasında ticaretin canlanmasında ve ticari ortaklıklarınızda size destek olalım.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Teknik Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki teknik ve teknolojik konulardaki Fransızca -Türkçe veya Türkçe- Fransızca dillerinde sizlere katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Tıbbi Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki tıbbi cihazlar ve malzeme alım satımlarıyla ilgili sizlerin hizmetindeyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Hukuki Tercüme hizmetlerimizle de Fransa -Türkiye veya Türkiye- Fransa arasında hukuki alandaki tercüme ve çeviri hizmetlerinizde size katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Bilimsel Akademik Çeviri alanında uzman kadromuzla hizmetlerimiz devam etmektedir.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Edebi Çeviri ve tercüme hizmetlerimizle alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Simultane Tercüme hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Tercüme hizmetlerimizle Fransızcadan-Türkçeye çeviri hizmetlerimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca-Türkçe Çeviri hizmetlerimizle tercüme işlerinizi uzman kadromuzla çözelim.
 • Arel Tercüme olarak, Fransızca Tercüme Hizmetleri uzman ekibimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Türkçe-Fransızca Tercüme işlerinizde sizin yanınızdayız.
 • Arel Tercüme olarak, Arel Yeminli Tercüme bürosu olarak hizmetlerimizle çözümler sunmaktayız.
×

Merhaba!

WhatsApp veya mail göndermek için info@areltercume.com.tr

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?