Uygurca Tercüme

Uygurca Tercüme

Özel sektörün gelişmesi, ulusal azınlıkların nüfusun büyük bölümünü oluşturduğu batı Çin’de kayıtsız kalmıştır. Ülkenin kuzeybatısındaki Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nde devlet, büyümesini esas olarak Han kökenli şirketler ve girişimciler tarafından yönlendirilen küçük özel sektörde güçlü bir varlığa sahiptir. Xinjiang’da resmi olarak tanınan on dört etnik azınlıktan biri olan Uygurlar, özellikle özel sektörün henüz nüfuz etmemiş olduğu daha fakir olan Güney tarımında yaşıyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Uygurlar, küçük gayri resmi ticaret dışında, özel sektörde çok az varlığa sahiptir. Bunun, Han ve Uygurlar arasındaki gerilimlerin artmasıyla tehdit edilen bir bölgedeki etnik gruplar arasındaki ilişkilerde önemli sonuçları vardır. Urumçi’de Temmuz 2009’da kentleşmiş Uygurlar’ın gösterileriyle tetiklenen başlıca isyanlar etnik gruplar arasındaki önemli ekonomik açığı vurguladı. Bu makale, ilgili iki konuyu inceleyerek özel sektördeki eşitsizliklere bakar: özel sektörün Sincan şehirlerinden kuzeyindeki yoğunlaşması ve Han ve Uygur katılımı seviyeleri. Açıkça ortaya çıkan sonuç, Uygur girişimciliğinin özel sektördeki büyümesinin ve entegrasyonunun bölgede etnik açıdan istikrarın sağlanması için şart olduğudur. Bu makale, ilgili iki konuyu inceleyerek özel sektördeki eşitsizliklere bakmaktadır: özel sektörün Sincan şehirlerinden kuzeyindeki yoğunlaşması ve Han ve Uygur katılımı seviyeleri. Açıkça ortaya çıkan sonuç, Uygur girişimciliğinin özel sektördeki büyümesinin ve entegrasyonunun bölgede etnik açıdan istikrarı sağlamak için şart olduğudur. Bu makale, ilgili iki konuyu inceleyerek özel sektördeki eşitsizliklere bakmaktadır: özel sektörün Sincan şehirlerinden kuzeyindeki yoğunlaşması ve Han ve Uygur katılımı seviyeleri. Açıkça ortaya çıkan sonuç, Uygur girişimciliğinin özel sektördeki büyümesinin ve entegrasyonunun bölgede etnik açıdan istikrarı sağlamak için şart olduğudur.

Neden Uygurca çeviride Arel Tercümeyi Tercih Etmelisiniz?

 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Ticari Tercüme-Çeviri hizmetlerimizle, ülkemizle Sincan Uygur Özerk Bölgesi arasında ticaretin canlanmasında ve ticari ortaklıklarınızda size destek olalım.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Teknik Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki teknik ve teknolojik konulardaki Uygurca -Türkçe veya Türkçe- Kazakça dillerinde sizlere katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Tıbbi Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki tıbbi cihazlar ve malzeme alım satımlarıyla ilgili sizlerin hizmetindeyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Kazakça Hukuki Tercüme hizmetlerimizle de Sincan Uygur Özerk Bölgesi -Türkiye veya Türkiye- Sincan Uygur Özerk Bölgesi arasında hukuki alandaki tercüme ve çeviri hizmetlerinizde size katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Bilimsel Akademik Çeviri alanında uzman kadromuzla hizmetlerimiz devam etmektedir.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Edebi Çeviri ve tercüme hizmetlerimizle alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Simultane Tercüme hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Tercüme hizmetlerimizle Uygurcadan-Türkçeye çeviri hizmetlerimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca -Türkçe Çeviri hizmetlerimizle tercüme işlerinizi uzman kadromuzla çözelim.
 • Arel Tercüme olarak, Uygurca Tercüme Hizmetleri uzman ekibimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Türkçe- Uygurca Tercüme işlerinizde sizin yanınızdayız.
 • Arel Tercüme olarak, Kartalda Yeminli Tercüme bürosu olarak hizmetlerimizle çözümler sunmaktayız.
×

Merhaba!

WhatsApp veya mail göndermek için info@areltercume.com.tr

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?