Web Sitesi Çevirileri

Web Sitesi Tercümesi

Beş şirketten birinin web sitesi yok ve dijital gelişim karşısında bu rakam korkutucu geliyor. Başka bir nokta, bazı şirketler bir web sitesine sahip olmakla birlikte, web sitelerini güncel tutmamaları veya ana sayfanın çok eski olması. Sonuç: Böyle bir web sitesi, site ziyaretçileri veya potansiyel müşterileri üzerinde kötü bir izlenim bırakıyor. Ana sayfa, bir ürün veya hizmetle ilgilenirken ilk temas noktasıdır. Şirketlerin en iyi yönlerini göstermeleri ve ziyaretçileri ikna etmeleri için bir neden daha. Peki bir web sitesinin ilk beş nedeni nedir?

Sebep 1: Temas Olasılığı

Bir web sitesi aracılığıyla ilgilenen taraflara birkaç kanaldan sizinle bağlantı kurma fırsatı verir. Örneğin, iletişim formları, e-posta veya sosyal medya sayfalarınıza bağlanma gibi güncel ve güncel iletişim olanakları sağlayabilirsiniz. Geleneksel olarak, telefon numaraları ve iş adresleri hala web sitelerinde sıkça sunulmaktadır.

Sebep 2: Bilgi

Bir web sitesi aracılığıyla, ilgilenen bir taraf çeşitli türlerin içeriği hakkında ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bilgiler edinme olanağına sahiptir. Buna ürün bilgileri, şirketiniz hakkında bilgiler, yönetim, çalışanlar ve hatta açılış saatleri ve fiyatlar gibi hizmet bilgileri de dahildir.

  • Hangi ürün ve hizmetleri satıyorsunuz?
  • Müşteriler şirketleri hakkında neler söylüyor?
  • Takımınıza kimler ait? Hangi kontaklar var?
  • Hangi konumlara sahipsiniz ve bunlara nasıl ulaşılabilir?

Sebep 3: Reklamcılık

Web sitenizin içeriği ve genel görüntüsü üzerinde tam kontrol sizde. Bu, hedef kitlenizi doğrudan ve en son gelişmelerle hedefleyebileceğiniz anlamına gelir. Şirketiniz için daha ucuz ve daha çeşitli bir reklam mümkün değildir. Arama motoru optimizasyonu, sitenizin daha hızlı bulunmasını ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlar.

Sebep 4: Resim

Çekici, kullanıcı dostu ve bilgilendirici bir web sitesi bugün bir şirketin öncüsüdür ve bu nedenle kaçınılmazdır. Hangi işletmede çalıştığınızın önemi yok, bir web siteniz yoksa ve dolayısıyla internette bulunamıyorsanız, işletmeniz mevcut değildir.

Sebep 5: Yeni Pazarlar ve Hedef Gruplar

İnternet kullanıcılarının %80’inden fazlası İnternet üzerinden ürün arıyor, buluyor ve satın alıyor. Sadece ürünlerini yerel olarak sunmakla kalmazlar, aynı zamanda erişimlerini birçok kez uzatırlar. Bir mağazanız olduğunu ve öncelikle yalnızca şehir mağazalarından onlarla birlikte olan insanların olduğunu hayal edin. Bir web sitesi aracılığıyla, internette kolayca bulunabiliyorlar ve örneğin diğer şehirlerden müşterileri doğrudan kendilerine çekebilecekleri hatta çevrimiçi olarak satabilecekleri yerler. İkinci durumda, potansiyel erişimlerini Almanya’nın tamamına ve ötesine bile genişletirler.

Öneriler:

Bülten, yeni ve mevcut müşterileri ürünler, promosyonlar ve özel teklifler hakkında bilgilendirir.

Malları kendi online mağazanızda satabilirsiniz.

Ücretli reklamları Google üzerinden çevirin ve onlara ulaşmak için yalnızca satın alma ilgisi yüksek olanların sayfalarına gelmelerini sağlayın.

Sonuç:

Yukarıdakilerin gösterdiği gibi, iyi bir web sitesi bugünün zamanlarında birçok avantaj sunar ve rekabette öne çıkmaya yardımcı olur. Web siteniz üzerinden ürünleriniz hakkında daha faydalı bilgiler sağlayarak gerçek değer yaratın.

  • Arel Tercüme olarak web sitenize istediğiniz dilde Türkçeden-İngilizceye ve diğer dillere çeviri yapalım.
  • Arel Tercüme olarak, Kartal Yeminli Tercüme bürosu olarak hizmetlerimizle çözümler sunmaktayız.
×

Merhaba!

WhatsApp veya mail göndermek için info@areltercume.com.tr

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?