Özbekçe Tercüme

Özbekçe Tercüme

Özbekistan ekonomisi dinamik bir hızla gelişiyor. Bu nedenle birçok önde gelen yabancı şirketin ülkesiyle olan iş birliğini genişletmek istiyor. Şirketimiz tahıl biçerdöver üretmektedir. Özbekistan, tahıl bağımsızlığı sağlayan az sayıdaki devletten biri. Tarım alanındaki reformlar, tahıl veriminin artırılması, bu alanda modern tarım teknolojilerinin tanıtılması konusunda yeterince bilgilendirildik. Özbek meslektaşları ile iş birliğimizi genişletmeyi ve bir uzman değişimi gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Özbekistan’da, tarımın gelişmesine, çiftçilere ve iş adamlarına fayda yaratılmasına özel önem verilmesi gerçeğidir. Bu, ülke ekonomisinin kademeli olarak gelişmesi, gıda güvenliği için önemli bir faktör olarak hizmet ediyor.

“Özbekistan’ın, vatandaşlarına yetişen, etkin biçimde işlenen, depolanan ve teslim edilen çok çeşitli tarımsal ve gıda ürünlerine sahip olduğunu gördük. Bu yönde çok fazla deneyim var. Ülkeniz sadece toprağın bol miktarda armağanıyla, lezzetli meyve ve sebzelerle değil, ardışık tarımsal üretim yöntemleriyle de gurur duyabilir. İş birliği anlaşmalarına ulaşmak için Özbek şirketleri ve şirketleri ile karşılıklı yararlı ilişkiler geliştirmeyi amaçlıyoruz.

Bu benim Özbekistan’da ilk defa. Güzel ülkenizi çok sık duydum. Eski Semerkant dünyaca ünlüdür. Uluslararası konferansın bir parçası olarak bu şehri ziyaret etme fırsatına sahip olduğum için mutluyum.”

Geçen yıl, uluslararası konferansa katıldım.” Köylerin karmaşık gelişim ve dönüşümünün lokomotifi olarak modern konut, yaşam kalitesini iyileştirdi. O zamanlar kendi gözlerimle ülkenin kırsal alanlarına modern evlerin inşa edildiğini gördüm. Bu konutlar sadece köylerin görünümünü değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda nüfusun refahını arttırmaya da katkıda bulunur.

Özbekistan’ın mağazaları, pazarları ziyareti sırasında ülkenin gıda endüstrisinin oldukça gelişmiş olduğuna ikna oldum. Özbekistan’dan doğanın armağanları dünya çapında takdir edilmektedir. Özbekistan’dan Litvanya’ya tatlı meyveler ve lezzetli sebzeler sunmak istiyoruz.

Ülkenin GSYH’si istikrarlı bir hızla artıyor. Tüm alanlardaki dönüşümler, yaşam standartlarının yükseltilmesinde önemli bir faktördür.

Neden Arel Tercümeyi Tercih Etmelisiniz?

 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Ticari Tercüme-Çeviri hizmetlerimizle, ülkemizle Özbekistan arasında ticaretin canlanmasında ve ticari ortaklıklarınızda size destek olalım.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Teknik Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki teknik ve teknolojik konulardaki Özbekçe -Türkçe veya Türkçe- Özbekçe dillerinde sizlere katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Tıbbi Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki tıbbi cihazlar ve malzeme alım satımlarıyla ilgili sizlerin hizmetindeyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Hukuki Tercüme hizmetlerimizle de Özbekistan -Türkiye veya Türkiye- Özbekistan arasında hukuki alandaki tercüme ve çeviri hizmetlerinizde size katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Bilimsel Akademik Çeviri alanında uzman kadromuzla hizmetlerimiz devam etmektedir.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Edebi Çeviri ve tercüme hizmetlerimizle alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Simultane Tercüme hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Tercüme hizmetlerimizle Özbekçeden-Türkçeye çeviri hizmetlerimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe-Türkçe Çeviri hizmetlerimizle tercüme işlerinizi uzman kadromuzla çözelim.
 • Arel Tercüme olarak, Özbekçe Tercüme Hizmetleri uzman ekibimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Türkçe-Özbekçe Tercüme işlerinizde sizin yanınızdayız.
 • Arel Tercüme olarak, Kartalda Yeminli Tercüme bürosu olarak hizmetlerimizle çözümler sunmaktayız.
×

Merhaba!

WhatsApp veya mail göndermek için info@areltercume.com.tr

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?