İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme

İngiltere’nin ekonomik özgürlük puanı 78.9’dur ve ekonomisi 2019 Endeksinde 7. sıradadır. Mali puanında büyük bir sıçrama ve devletin bütünlüğü ve hükümetin harcadığı adli etkinlik ve parasal özgürlükteki keskin düşüşlerden ağır basan yüksek puanlarla birlikte genel puanı 0,9 puan artmıştır. İngiltere, Avrupa bölgesindeki 44 ülke arasında 3. sırada ve genel puanı bölgesel ve dünya ortalamalarının üstünde.

İngiltere’nin 2019’dan Avrupa Birliği’nden ayrılması, politika yapıcıların yetersiz üretkenlik artışı gibi yapısal eksiklikleri ele almaya yönlendirmiştir. Dirençli ekonominin finansal krizden toparlanmasına efektif hukuk devleti, açık ticaret rejimi ve gelişmiş bir finans sektörü katılmıştır. Zaten liberal işgücü piyasası Brexit’ten sonra daha esnek hale getirilebilir. İngiltere, dünyanın en verimli iş ve yatırım ortamlarından birine sahip ve yakında genişleyen küresel ticaret ilişkilerine açık olacak.

Özel mülkiyet hakları ve sözleşmeler çok güvenlidir, ancak sözleşmelerin uygulanmasına ilişkin ücretler 2018’de arttırılmıştır. Mahkeme sistemi etkin ve bağımsızdır. Hukukun üstünlüğü sağlam bir şekilde oluşturulmuştur ve Dünya Ekonomik Forumu’nun 2017-2018 Küresel Rekabet Edebilirlik Raporu, İngiltere’yi 137 ülkenin 8’inde 8. sırada tutmuştur. Yalıtılmış rüşvet ve yolsuzluk örnekleri görülür ancak şiddetle yargılanır.

İhracatın ve ithalatın birleşik değeri GSYİH’nın yüzde 62,5’ine eşittir. Ortalama uygulanan tarife oranı yüzde 2,0’dir. Teknik ve ürüne özel düzenlemeler, sübvansiyonlar ve kotalar dahil olmak üzere AB’ye yönelik bazı ticaret dışı ticaret engelleri Brexit’ten sonra düzeltilebilir veya kaldırılabilir. Gelişmiş bir finans sektörü, dünyanın en verimli yatırım ortamlarından birini tamamlamaya devam ediyor.

 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Ticari Tercüme-Çeviri hizmetlerimizle, ülkemizle Rusya arasında ticaretin canlanmasında ve ticari ortaklıklarınızda size destek olalım.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Teknik Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki teknik ve teknolojik konulardaki İngilizce-Türkçe veya Türkçe- İngilizce dillerinde sizlere katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Tıbbi Tercüme hizmetlerimizle iki ülke arasındaki tıbbi cihazlar ve malzeme alım satımlarıyla ilgili sizlerin hizmetindeyiz.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Hukuki Tercüme hizmetlerimizle de İngiltere-Türkiye veya Türkiye-İngiltere arasında hukuki alandaki tercüme ve çeviri hizmetlerinizde size katkı sunalım.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Bilimsel Akademik Çeviri alanında uzman kadromuzla hizmetlerimiz devam etmektedir.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Edebi Çeviri ve tercüme hizmetlerimizle alanında uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Simultane Tercüme hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Tercüme hizmetlerimizle İngilizceden-Türkçeye çeviri hizmetlerimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce-Türkçe Çeviri hizmetlerimizle tercüme işlerinizi uzman kadromuzla çözelim.
 • Arel Tercüme olarak, İngilizce Tercüme Hizmetleri uzman ekibimizle sizlerleyiz.
 • Arel Tercüme olarak, Türkçe- İngilizce Tercüme işlerinizde sizin yanınızdayız.
 • Arel Tercüme olarak, Arel Yeminli Tercüme bürosu olarak hizmetlerimizle çözümler sunmaktayız.
×

Merhaba!

WhatsApp veya mail göndermek için info@areltercume.com.tr

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?